تاریخچه شرکت

 

شرکت غزال شیمی یکی از شرکت های شناخته شده و با کادر فنی مجرب و مدیران و کارشناسان باسوابق درخشان علمی در ایران می باشد, از سال 1376 در شهرک صنعتی بابل کنار در زمینی به مساحت 8000 متر مربع کار خود را آغاز و پس از آن هرساله موفق به کسب مجوزهای تولید محصولات جدید از ارگان های ذیربط گردیده و به فعالیت خود ادامه داده و هم اکنون در ردیف یکی از شرکت های معتبر داخلی شناخته شده می باشد که در زمینه فرمولاسیون انواع سموم EC و SL و SC و WP و DF و … و همچنین تولید روغن امولسیون بدون آب (EC) و روغن مایونز و کودهای مکمل غذایی و حشره کش های خانگی فعالیت می نماید.

 شرکت غزال شیمی با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات تولید با داشتن پرسنل مجرب و استفاده از تجربیات کشورهای پیشرفته در زمینه فرمولاسیون سموم و کودهای مکمل و بهره گیری از آخرین دستاوردهای تحقیقاتی , موفقیت روزافزون و چشمگیری در حیطه کاری خود به دست آورده و به همین علت محصولات تولیدی شرکت غزال شیمی قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشد . به طوری در میان سازمان های دولتی و خصوصی دست اندر کاراین صنعت و نیز در میان اکثر کشاورزان و باغداران کشور نام محصولات این شرکت در صنعت سم سازی نامی مطمئن و آشنا محسوب می گردد.

 کلیه محصولات شرکت غزال شیمی در آزمایشگاه های مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات کنترل کیفی سموم نظیر H.P.L.C و GC و …. مطابق با استانداردهای بین المللی نظیر FAO و WHO زیر نظر سازمان حفظ نباتات تولید و عرضه می گردند .

شرکت غزال شیمی علاوه بر تجربه فراوان در تولیدات سموم با کیفیت مطلوب توجه خاصی به عرضه ی محصولات خود با مناسب ترین بسته بندی های موجود داشته و همواره بر این آرمان تکیه دارد که رضایت کلیه استفاده کنندگان از محصولات خود را جلب نماید . همچنین شرکت توجه خود را به تولید مناسب ترین فرآورده های منطبق با قوانین زیست محیطی با هدف کمترین آسیب وارده به محیط زیست و

حشرات و عوامل مفید و میکرواورگانیسم های مفید خاک مبذول می نماید.

 

 

EnglishIran