درباره غزال شیمی

شرکت غزال شیمی  تولید کننده سموم دفع آفات گیاهی ، سموم مبارزه با آفات خانگی ، روغن های گیاهی ، کودهای مکمل و سموم مبارزه با آفات دامی می باشد .

 شرکت غزال شیمی در سال 1376 در شهرک صنعتی بابل کنار در زمینی به مساحت 8000 متر مربع تأسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید سموم دفع آفات گیاهی شروع نمود و به تدریج تولیدات خود را گسترش داده است . این شرکت در حال حاضر در ردیف یکی از شرکت های معتبر داخلی می باشد که در زمینه فرمولاسیون انواع سموم EC ، SL ، SC ، WP ، DF و ... و همچنین تولید روغن های گیاهی ( امولسیون بدون آب و روغن ولک ) ، کودهای مکمل غذایی ، حشره کش های خانگی و سموم دامی فعالیت می نماید .

شرکت غزال شیمی با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات تولید با داشتن پرسنل مجرب و استفاده از تجربه های کشورهای پیشرفته در زمینه  فرمولاسیون سموم و بهره گیری از آخرین دستاوردهای تحقیقاتی ، موفقیت روزافزون و چشمگیری در زمینه تولیدات خود به دست آورده است . و به همین علت محصولات این شرکت در صنعت سم سازی و نیز در میان اکثر کشاورزان و باغداران کشور نامی مطمئن و آشنا به حساب می آید. 

تمام محصولات شرکت غزال شیمی  در آزمایشگاه مجهز این شرکت که به پیشرفته ترین تجهیزات کنترل کیفی سموم نظیر : H.P.L.C ، GC ، Article Sizer و Carl Fisher  است ، مطابق با استانداردهای بین المللی FAO و WHO وUSP و با نظارت سازمان حفظ نباتات تولید و عرضه می گردند .

شرکت غزال شیمی   همواره بر این آرمان تکیه دارد که رضایت استفاده کنندگان از محصولات خود را جلب نموده و به تولید مناسب ترین فرآورده های منطبق با قوانین زیست محیطی با هدف کمترین آسیب وارده به محیط زیست و حشرات و عوامل مفید و میکرو اورگانیسم های مفید طبیعی اقدام نماید . 

شرکت غزال شیمی  در سال 1391 موفق به دریافت گواهینامه های ذیل شده است :

 استاندارد مدیریت کیفیت 9001  : 2008 ISO  

 استاندارد مدیریت محیط زیست 14001   : 2004 ISO 

 استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی 18001   : 2007  OHSAS